Гімн БДЮТ "Дивоцвіт":


Email FB YT Фото
Головна сторінка Новини Розклад роботи гуртків Національно-патріотичне виховання  Фінансова діяльність ОБЖД Стоп-булінг

Інші навчальні заклади м. Бориспіль

Гурток "Quick Minds"

В основі курсу гуртка «Quick Minds» лежать сучасні ефективні методики навчання. А підручники Quick Minds for Ukraine, за якими навчаються вихованці гуртка, можна назвати підручниками нового покоління, адже завдання спрямовані не лише на вивчення мовленнєвих одиниць, а й на застосування мови як інструменту для вирішення завдань, спрямованих на розвиток критичного та креативного мислення, а саме: зіставлення, поєднання елементів, аналіз і синтез, класифікація, використання уяви та уваги, гіпотетичне мислення, трактування понять тощо.

Life Long Learning — це навичка, необхідна для адаптації сучасних дітей до майбутнього, — вміння організувати свою роботу, розуміння своїх успіхів і виявлення прогалин у навчанні, а основне — це практичне застосування набутих навичок для подальшого розвитку. Якщо ж ідеться про учнів молодших класів, то використання мови проявляється в комунікативних ситуаціях, зокрема в іграх та інтерактивних завданнях, що завершують кожен урок підручника Quick Minds. Варто зазначити, що наскрізна лінія підручника — це анімовані історії, функція яких — розвиток соціальних та моральних цінностей.

Самі лише мовні навички не можуть бути самоціллю уроків. Тому, результат навчання на наших уроках англійської мови — це не тільки рівень знань учнів у сфері мови, а й формування повноцінної особистості, здатної застосувати знання задля участі в комунікативній ситуації чи вирішення життєвого завдання відповідно до своєї вікової категорії.

Перевагами курсу є:

  • критичне мислення;
  • креативність;
  • уміння вчитися;
  • комунікативні навички;
  • робота в команді;
  • соціальні компетенції;
  • емоційний розвиток;
  • цифрова грамотність;
  • мовні навички.

Керівник гуртка «Quick minds» – Степанець Олена Анатоліївна. Закінчила ВНЗ «НПУ імені М.П. Драгоманова» 2018р., здобула кваліфікацію магістра іноземної філології, викладач двох іноземних мов (англійська, німецька).

Розклад роботи гуртка
Викладач Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П′ятниця Субота Неділя
Степанець Олена Анатоліївна онлайн   10.20-11.40(2); 15.40-17.00(2)   10.20-11.40(2); 15.40-17.00(2)